September 22, 2021 -

Poznaj wszechstronne działanie oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe jako jeden z niewielu zabiegów sprawia, że efekty powalają z nóg. To nie tylko doskonały sposób na pozbycie się niedoskonałości, ale również lifting i odmłodzenie.

Na czym polega i jakie efekty daje oczyszczanie wodorowe twarzy?

Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry cząsteczek wodoru. W tym celu wykorzystuje się strugę wody pod zwiększonym ciśnieniem. Pierwiastek oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Redukuje nie tylko zanieczyszczenia nagromadzone podczas dnia codziennego, ale również wolne rodniki. Te z kolei odpowiedzialne są za starzenie się skóry. A więc, działanie zabiegu koncentruje się na czymś znacznie więcej – widocznie odmładza i ujędrnia skórę. Co więcej, jest bezpieczny i bezinwazyjny, a więc może być stosowany przy skórze suchej, wrażliwej czy też trądzikowej. Coraz częściej decydują się na niego również mężczyźni.

Wodorowe oczyszczanie twarzy doskonale sprawdza się u osób zmagających się z zatkanymi porami czy też szarej, borykającej się z przebarwieniami. Nieestetyczne zaskórniki po prostu znikają. Skóra staje się rozpromieniona, wygładzona, dotleniona, dogłębnie oczyszczona, a przebarwienia zostają wyeliminowane. Zewnętrzne efekty to nie wszystko! Zabieg przynosi również wiele zalet, które zachodzą wewnątrz skóry:

  • Zwiększony metabolizm,
  • Poprawa elastyczności i gęstości skóry,
  • Złuszczenie zewnętrznej, martwej warstwy naskórka,
  • Wyrównanie kolorytu,
  • Wyeliminowanie wolnych rodników,
  • Stymulacja procesu powstawania włókien kolagenowych,
  • Dotlenienie skóry właściwej,
  • Otwarta droga dla komponentów aktywnych w głąb naskórka.

Zabieg wykonuje się etapami, a dzięki technologii elektroporacji jest bezinwazyjnym odpowiednikiem mezoterapii.

Oczyszczanie wodorowe – cena zabiegu

Zwykle zabiegi, których działanie jest wielokierunkowe, są drogie. Ceny oczyszczania wodorowego zdecydowanie zachęcają do wykonywania go jak najczęściej! Wahają się w przedziale od 200 do 350 zł. Dokładna cena ustalana jest indywidualnie i zależy m.in. od złożoności zabiegu, wykorzystanego preparatu czy obszaru ciała.

Jakie są zalecenia po zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy?

Częstotliwość i ilość serii ustalana jest indywidualnie. Zależy od wielu czynników, m.in. stanu wyjściowego czy oczekiwań klientów. Zwykle zaleca się przeprowadzenie od 3 do 5 zabiegów, w odstępie nie mniejszym niż 2 tygodnie. Choć zabieg jest tak przyjemny, że ma się ochotę wykonywać go niemalże codziennie! By podtrzymać efekt oczyszczonej i nawilżonej skóry, warto powtórzyć ten zabieg przynajmniej raz w miesiącu.

Bezpośrednio po zabiegu nie należy korzystać z sauny i basenów. Odradza się również stosowanie kolorowych kosmetyków przez 48h.

Oczyszczanie wodorowe twarzy polecane jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Z powodzeniem może być wykonywany przy skórze trądzikowej, wrażliwej, a nawet naczyniowej. Na przeprowadzenie zabiegu nie ma wpływu pora roku. To wszystko sprawia, że ten kompleksowy rytuał oczyszczająco-odmładzający wybiera coraz więcej osób na całym świecie.

Banner