June 18, 2024 -

Jaki preparat zastosować na cienie pod oczami?

Produkty stymulujące głębsze warstwy skóry gwarantują spektakularne efekty zabiegowe. Niegasnące zainteresowanie mezoterapią igłową skłania coraz większą ilość gabinetów medycyny estetycznej do poszukiwania produktów wyróżniających się najwyższą jakością. Ten wpis poświęcono jednemu z najciekawszych produktów do mezoterapii, przeznaczonego do regeneracji skóry pod oczami. Za jego pomocą można nie tylko zniwelować widoczność zmarszczek, ale również pozbyć się tzw. ,,doliny łez” czy cieni pod oczami.

Jak działa TwAc Eyes?

Wrażliwa i cienka skóra pod oczami wymaga zastosowania specjalnych preparatów. TwAc Eyes wyróżnia się nie tylko intensywnym działaniem, ale również pełnym bezpieczeństwem stosowania u pacjenta ze skłonnościami do alergii. Produkt na bazie polinukleotydów sprawia, że skóra ulega kompleksowej regeneracji i odżywieniu. Po zabiegu z użyciem preparatu można liczyć na efekt w postaci wypłycenia zmarszczek, a także widocznej redukcji zasinień pod oczami oraz tzw. ,,doliny łez”. Reasumując, stosowanie TwAc Eyes wiąże się z następującymi korzyściami dla pacjenta:

 • stymulacja procesu odnowy,
 • przyspieszony proces nabłonkowania i bliznowacenia skóry,
 • większa aktywność metaboliczna komórek,
 • pobudzony proces angiogenezy,
 • mocne nawilżenie,
 • eliminacja kurzych łapek,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • efekt wygładzenia,
 • szybka i równomierna formacja tkanki ziarninowej,
 • ochrona skóry przed działaniem wolnych rodników,
 • zabezpieczenie przed promieniowaniem słonecznym oraz czynnikami zewnętrznymi.

Dlaczego warto stosować TwAc Eyes?

Polinukleotydy, czyli PDRN to kwasy nukleinowe, które w normalnych warunkach są wytwarzane przez jednostki DNA i RNA. Iniekcja preparatu odżywczego z zawartością PDRN umożliwia dodatkową biostymulację, celem pełnej rewitalizacji komórek skóry. TwAc Eyes jest żelem z polinukleotydami wodorowymi, który wykorzystuje wysoce oczyszczone fragmenty DNA. Dzięki nim po zastosowaniu produktu pacjent może liczyć na usprawnienie procesów w głębszych warstwach komórkowych.

Omawiany w niniejszym wpisie produkt jest bezbarwny, bezwonny, a także nie zawiera w składzie toksyn. Dodatkowo, dzięki pełnej biokompatybilności z tkankami jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla osób z tendencjami do alergii.

Jakie zalecenia przed wykonaniem zabiegu?

Chcąc skorzystać z preparatu należy poinformować pacjenta o tym w jaki sposób przygotować się do zabiegu. Dla zachowania zasad bezpieczeństwa specjalista powinien odradzić wykonywania peelingów chemicznych, a także stosowania kosmetyków o silnym działaniu w okolicy oczu. Unikać powinno się również silnego nagrzewania organizmu oraz kąpieli słonecznych.

Koniecznym jest także powstrzymanie się od picia alkoholu na 48 godzin przed zabiegiem. Pacjenci, którzy mają tendencję do występowania opryszczki powinni stosować lek przeciwwirusowy na kilka dni przed planowaną datą zabiegu.

Profesjonalny preparat przeznaczony do mezoterapii okolic oczu gwarantuje doskonałe efekty zabiegowe. W związku z szeregiem korzyści dla pacjenta, warto zastanowić się nad inwestycją w nowoczesny produkt do biostymulacji.