Categories: Kuchnia, Zdrowie

Dlaczego warto zamówić dystrybutor wody do firmy?

Każdy właściciel firmy zgodnie z przepisami prawa ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do wody. Najlepszym sposobem, aby tego dopełnić, jest kupno wody z dystrybutora. Rozwiązanie to posiada wiele zalet.

Duża ilość wody

Przede wszystkim dystrybutor jest napełniony dużą ilością wody, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca. Jeżeli miałoby się przeliczyć ilość wody z dystrybutora, na ilość wody butelkowanej, to wyszłoby bardzo dużo. Wodę butelkowaną trzeba gdzieś również przechowywać, a nie zawsze ma się na to miejsce. Woda dla firm z dystrybutora jest z kolei regularnie dostarczana przez firmę, z którą podpisało się umowę. W zależności od potrzeb pracowników ustalany jest harmonogram dostaw.

REKLAMA: AquaSolution – kup dystrybutor wody do firmy

Oszczędność

Woda z dystrybutora jest również znacznie tańsza, niż jeśli miałoby się kupić tą samą ilość napojów w butelkach. Ostatecznie więc, nie tyko nie trzeba się martwić o samodzielne kupno wody butelkowej i przywożenie jej do pracy za każdym razem, jak się skończy, ale również można na tym bardzo wiele zaoszczędzić. Woda do firmy jest często takiej samej jakości, jak wody butelkowanej, a jest przy tym znacznie tańsza. Szczególnie jest to ważne w przypadku firm, które muszą liczyć się nawet z najmniejszymi kosztami.

Proste w obsłudze

Bardzo ważną zaletą dystrybutora jest również to, że jest on bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy tak naprawdę przystawić przygotowany, plastikowy kubeczek i nacisnąć przycisk, aby woda zaczęła lecieć. Cały proces jest podobny do puszczania wody z kranu. Tak więc pracownicy nie będą mieli problemu z obsługiwaniem nowego urządzenia w firmie. Ważne jest również to, że z wody mogą korzystać nie tylko pracownicy firmy, ale również klienci odwiedzający placówkę.